Lipiec 28 2017 08:41:05
Treningi
SENIORZY

PŁOMIEŃ:
od 18 lipca
wtorek, czwartek
g. 18.00
[boisko w Przyprostyni]

PŁOMIEŃ B:
od 16 sierpnia
środa g. 19.00
[Orlik przy Zbąszyniace]

JUNIOR STARSZY

ORLIKI GLPN

od 17 sierpnia
czwartek g. 16.45
[boisko w Przyprostyni]

Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Podsumowanie sezonu 2016/17 Płomienia B
Mecze seniorówPłomień B w 22 meczach B Klasy zdobył 40 punktów, co pozwoliło na zajęcie piątego miejsca.

Łączy nas piłka



Kolejka 1:,
Płomień B - TS05 Nowy Tomyśl 1:1 [Krzysztof Kędzierski]

Kolejka 2:
Borusja Boruja Kościelna - Płomień B 1:2 [Dawid Kędzierzyński, Sebastian Gajewski]

Kolejka 3:
Płomień B - KS Gaj Wielki 5:3 [Tomasz Tomiak-2, Krzysztof Woźniak, Marcin Adamczak, Michał Kostyra]

Kolejka 4:
Sparta Brody - Płomień B 0:7 [Artur Rzepa-2, Patryk Pawlik, Przemysław Borkowski, Krzysztof Woźniak, Paweł Szott, Sebastian Gajewski]

Kolejka 5:
Płomień B - Błędno Nądnia 3:2 [Sebastian Gajewski, Krzysztof Woźniak, Artur Grabia]

Kolejka 6:
Płomień B - Orzeł Łowyń 1:3 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 7:
LZS Wąsowo - Płomień B 1:0

Kolejka 8:
Płomień B - Czarni II Wróblewo 0:0

Kolejka 9:
Grom Zębowo - Płomień B 2:3 [Tomasz Tomiak, Rafał Kędzierzyński, Krzysztof Woźniak]

Kolejka 10:
Płomień B - Huragan Łomnica 2:4 [Przemysław Borkowski, Artur Grabia]

Kolejka 11:
Dąb Bolewice - Płomień B 2:1 [Tomasz Tomiak]

Kolejka 12:,
TS05 Nowy Tomyśl - Płomień B 1:1 [Łukasz Kaźmierczak]

Kolejka 13:
Płomień B - Borusja Boruja Kościelna 1:0 [Rafał Kędzierzyński]

Kolejka 14:
KS Gaj Wielki - Płomień B 1:5 [Marcin Adamczak, Przemysław Borkowski, Jakub Wośkowiak, Aleksander Frasz, Dawid Kędzierzyński]

Kolejka 15:
Płomień B - Sparta Brody 12:2 [Martin Mataczyna-2, Sebastian Gajewski-2, Dariusz Stefański-2, Michał Kostyra-2, Przemysław Borkowski, Marcin Ciszak, Marcin Adamczak, Krzysztof Woźniak]

Kolejka 16:
Błędno Nądnia - Płomień B 2:3 [Martin Mataczyna, Marcin Ciszak, Dariusz Stefański]

Kolejka 17:
Orzeł Łowyń - Płomień B 4:1 [Marcin Adamczak]

Kolejka 18:
Płomień B - LZS Wąsowo 1:2 [Michał Kostyra]

Kolejka 19:
Czarni II Wróblewo - Płomień B 1:1 [Sebastian Rajewski]

Kolejka 20:
Płomień B - Grom Zębowo 7:3 [Łukasz Kaźmierczak-2, Marcin Adamczak-2, Dawid Seifert, Arkadiusz Szarata]

Kolejka 21:
Huragan Łomnica - Płomień B [Przemysław Borkowski-2, Marcin Ciszak, Dawid Kuhnke]

Kolejka 22:
Płomień B - Dąb Bolewice 2:0 [Przemysław Borkowski, Marcin Adamczak]



1 - Jakub Nowak (2/0)
2 - Dawid Kędzierzyński (16/2)
3 - Przemysław Borkowski (19/7)
4 - Marek Dura (7/0)
5 - Tomasz Tomiak (19/5)
6 - Marcin Ciszak (14/3)
7 - Andrzej Górliński (0/0)
8 - Martin Mataczyna (14/3)
9 - Kamil Dąbrowski (0/0)
10 - Michał Kostyra (8/2)
11 - Patryk Pawlik (6/1)
12 - Aleksnader Rząd (1/0)
13 - Jakub Wośkowiak (2/1)
14 - Marcin Adamczak (16/7)
15 - Arkadiusz Szarata (9/1)
16 - Mateusz Łodyga (2/0)
17 - Krzysztof Woźniak (19/5)
18 - Sebastian Gajewski (15/5)
19 - Rafał Kędzierzyński (20/2)
20 - Tobiasz Basiński (0/0)
21 - Paweł Szott (5/1)
22 - Jarosław Gołek (4/0)
23 - Krzysztof Kędzierski (3/1)
24 - Karol Szaferski (0/0)
25 - Artur Rzepa (9/2)
26 - Dawid Pawlik (1/0)
27 - Artur Grabia (5/2)
28 - Dawid Kuhnke (3/1)
29 - Krzysztof Fleischer (0/0)
30 - Adam Eichler (1/0)
31 - Aleksander Frasz (9/1)
32 - Oskar Garbaciak (0/0)
33 - Jakub Borkowski (3/0)
34 - Tomasz Kowalski (12/0)
35 - Wiktor Maćkowski (2/0)
36 - Martin Urbański (2/0)
37 - Miłosz Madaj (4/0)
38 - Łukasz Kwaśny (0/0)
39 - Dawid Biały (0/0)
40 - Dawid Seifert (5/1) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
41 - Łukasz Kaźmierczak (6/3) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
42 - Eryk Lekki (0/0) - wypożyczony na rundę jesienną do Obry Zbąszyń
43 - Dariusz Stefański (6/3)
44 - Krystian Kraszewski (16/0)
45 - Daniel Borkowski (3/0)
46 - Dawid Dąbrowski (3/0)
47 - Sebastian Rajewski (1/1)
48 - Maciej Szarata (3/0)
49 - Marek Tomiak (1/0)

Trener: Tomasz Tomiak, Paweł Szott.
Kierownik drużyny: Damian Gaweł.


Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Losowa Fotka
LATO 2017
PŁOMIEŃ


18.07 18.00 Rozpoczęcie przygotowań
20.07 18.00 Warta Gorzów CLJ (w)
22.07 16.00 Orkan Chorzemin (w)
23.07 11.00 Dąb Przybyszów (d)
27.07 18.30 Grom Wolsztyn (w)
01.08 18.00 Zryw Rzeczyca (w)
09.08 19.00 LZS Wąsowo (d)
13.08/15.08 Orzeł Granowo


PŁOMIEŃ B

10.08 ??.?? Wicher Strzyżewo
13.08 ??.?? Sokół-Orkan Chobienice
19/20.08 ??.?? Tęcza Tuchorza

tel. 606642637
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
facebook
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.16 6,668,419 unikalne wizyty