Luty 22 2018 19:47:56
Puchar Polski

-




Płomień - Tarnovia Tarnowo Podgórne
[Orzeł w Zbąszyniu]
11.03.2018 g. 14.00
Losowa Fotka
Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
1% podatku Płomień
Podsumowanie Zbąszyńskich Rozgrywek Piłki Nożnej Halowej
Na czasieW sobotę, 27 stycznia, zakończyła się 12 edycja Zbąszyńskich Rozgrywek Piłki Nożnej Halowej. Sponsorem tytularnym od kilku już lat pozostaje niezmiennie firma Kuvert Polska Sp. z o.o., dzięki której impreza cieszy się wśród zawodników dużym uznaniem.

FOTOGALERIA


cieszy się wśród zawodników dużym uznaniem.
Podobnie jak w ubiegłym roku zespoły zostały podzielone na dwie ligi,
w każdej o tytuł mistrzowski rywalizowało 7 drużyn. Zawodnicy walczyli o ligowe punkty od końca listopada do końca stycznia. Garść danych statystycznych: 14 drużyn, 157 zawodników, 84 spotkania oraz 453 zdobyte bramki dające średnią 5,33 bramek na jeden mecz to liczby tego sezonu. Dla kibiców zaś wiele interesujących pojedynków i emocje trwające prawie przez 10 tygodni. Nad sprawnym przebiegiem meczów czuwali sędziowie: Tomasz Siedlarz, Przemysław Woźniak i Łukasz Śliwa, obsługę techniczną zapewniła Wiktoria Klimek i Martin Marcinkowski.
Po ostatniej syrenie obwieszczającej koniec tegorocznych rozgrywek przystąpiono do podsumowań. W pierwszej kolejności wręczono wyróżnienia indywidualne dla zawodników w poszczególnych ligach.
Wyróżnienia indywidualne, I liga:
- najlepszy strzelec-Piotr Śron, Kaffe Bar u Jacka,
- najlepszy bramkarz-Konrad Galus, Kaffe Bar u Jacka,
- najlepszy zawodnik-Kamil Maciejewski, Blokersi.

Wyróżnienia indywidualne, II liga:
- najlepszy strzelec-Tomasz Tratwal, Extaler Logistics,
- najlepszy bramkarz-Krzysztof Staszyk,Kuvert Ecobag,
- najlepszy zawodnik-Bartosz Gbiorczyk, Skorumpowani.
Ważnym akcentem podsumowania było przekazanie podziękowania w formie pamiątkowej statuetki dla firmy Kuvert Polska Sp. z o.o. za wsparcie i pomoc
w organizacji imprezy. Podziękowanie odebrał kapitan zespołu Kuvert Ecobag.
Ostatnim ale jednocześnie najważniejszym momentem było wręczenie nagród dla zespołów I i II ligi. Dekoracji dokonali organizatorzy imprezy Łukasz Woźny, Prezes Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gimnazjon”, Tomasz Szczechowicz, Dyrektor Zbąszyńskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz sędziowie. Każda drużyna otrzymała pamiątkowy puchar, trzy pierwsze odpowiednio medale za zajęcie miejsc na podium.

Klasyfikacja końcowa, I liga:
1/ KAFFE BAR U JACKA,
2/ BLOKERSI,
3/ OLD BOY,
4/ ZAP ZBĄSZYNEK,
5/ SPOCENI W LODÓWCE,
6/ DRUŻYNA AA,
7/ JELENIE.

Klasyfikacja końcowa, II liga:
1/ SKORUMPOWANI,
2/ RJ,
3/ FC GUSTAW,
4/ EXTALER LOGISTICS,
5/ THE NATURAT,
6/ FC MELANŻ,
7/ KUVERT ECOBAG.


Już od 10 lutego 2018 zapraszamy na Zbąszyńskie Zakładowe Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej.

Zbąszyńskie Rozgrywki Piłki Nożnej Halowej


Edycja I: 2007

I: Ogień w Szopie
II: Skorpiony
III: Motopompa
IV: Golona z kłakiem

Najlepszy zawodnik: Tomasz Kroczek – Skorpiony
Najlepszy bramkarz: Bartosz Markiewicz – Motopompa
Najlepszy strzelec: Daniel Kulus – Ogień w Szopie 25 bramek

Edycja II: 2008

Profesjonalna:
I: Blokersi
II: Ogień w Szopie
III: UKS Junior II Zbąszynek
IV: Syrena Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Łukasz Miszta - UKS Juinor II Zbąszynek
Najlepszy strzelec: Paweł Nowak – Blokersi 26 bramek

Amatorska:
I: Old Boy
II: Dotknieta Idzie
III: Megaluta
IV: J.P.

Najlepszy zawodnik: Dawid Dura – Dotknięta Idzie
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski - Prosto
Najlepszy strzelec: Damian Kolecki – Megaluta 28 bramek

Edycja III: 2009

I Liga:
I: Marciniec Team
II: Blokersi
III: Ogień w Szopie
IV: UKS Junior Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak – Ogień w Szopie
Najlepszy strzelec: Grzegorz Pijanowski – UKS Junior Zbąszynek 26 bramek

II Liga:
I: UKS Junior I Zbąszynek
II: Old Boy
III: Dotknięta idzie
IV: UKS Junior II Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Damian Budnik – UKS Junior I Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Przemysław Maćkowiak - Sponiewieracze
Najlepszy strzelec: Paweł Przemysław Liszkowski, Paweł Gassem – Old Boy -29 bramek

Edycja IV - 3M Liga: 2010

I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Blokersi
III: UKS Junior Zbąszynek
IV: Skorpiony

Najlepszy zawodnik: Michał Kaczmarek – Syrena Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Jakub Borkowski – Spoceni w lodówce
Najlepszy strzelec: Grzegorz Pijanowski – Syrena Zbąszynek 30 bramek

II Liga:
I: Sponiewieracze
II: UKS Junior II Zbąszynek
III: Poszli z dymem
IV: TKKF Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Paweł Kaczmarek – Sponiewieracze
Najlepszy bramkarz: Wojciech Puchacz – Poszli z dymem
Najlepszy strzelec: Damian Kolecki – TKKF Zbąszynek 31 bramek

Edycja V - Kuvert Liga: 2011

I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Old Boy
III: Blokersi
IV: Sponiewieracze

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Fleischer - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Łukasz Weimann - Old Boy
Najlepszy strzelec: Szymon Szulc - Ogień w Szopie 17 bramek

II Liga:
I: Promil Zakrzewo
II: Kuvert Woda w Stodole
III: Poszli z dymem
IV: Wicherek

Najlepszy zawodnik: Piotr Zalisz - Promil Zakrzewo
Najlepszy bramkarz: Łukasz Rosiński - Promil Zakrzewo
Najlepszy strzelec: Janusz Śmaiłek - Znicz Kosieczyn 26 bramek

III Liga:
I: Lux Torpeda
II: RJ
III: Skorumpowani
IV: Obra Trzciel

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Woźniak - RJ
Najlepszy bramkarz: Tomasz Flak - RJ
Najlepszy strzelec: Marcin Marchlewski - Skorumpowani 17 bramek

Edycja VI - Kuvert Liga: 2012

I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Promil Zakrzewo
III: Kuvert Woda w Stodole
IV: Blokersi

Najlepszy zawodnik: Tobiasz Rosiński - Promil Zakrzewo
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak - Ogień w Szopie
Najlepszy strzelec: Robert Turkowiak - Old Boy 12 bramek

II Liga:
I: Obra Trzciel
II: RJ
III: UKS Junior Zbaszynek
IV: Skorumpowani

Najlepszy zawodnik: Krzysztof Woźniak - RJ
Najlepszy bramkarz: Jakub Marciniak - UKS Junior Zbaszynek
Najlepszy strzelec: Grzegorz Pijanowski - 20 bramek

III Liga:
I: Ogień w Szopie II
II: RJ
III: Piątek Siedlec
IV: Radwansport

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - FC Beton
Najlepszy bramkarz: Marek Kozłowski - Old Boy
Najlepszy strzelec: Szymon Żak - Piątek Siedlec 14 bramek

Edycja VII - Kuvert Liga: 2013

I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Promil Zakrzewo
III: Blokersi
IV: Old Boy

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Jakub Nowak - Ogień w Szopie
Najlepszy strzelec: Paweł Gassem - Old Boy 11 bramek

II Liga:
I: Piątek Siedelc
II: UKS Junior Zbąszynek
III: Ogień w Szopie II
IV: Skorumpowani

Najlepszy zawodnik: Janusz Śmiałek - Skorumpowani
Najlepszy bramkarz: Jakub Marciniak - UKS Junior Zbaszynek
Najlepszy strzelec: Adrian Matysiak - Piątek Siedelc 17bramek

III Liga:
I: Bez Celu
II: Jelenie
III: Emololki
IV: Błyskawica Jaromierz

Najlepszy zawodnik: Marcin Nowak - Jelenie
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski – Bez Celu
Najlepszy strzelec: Krystian Łukaszyk- Emoloki 30 bramek

Edycja VIII - Kuvert Liga: 2014

I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Blokersi
III: Piątek Siedlec
IV: Old Boy

Najlepszy zawodnik: Patryk Rau - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Maciej Sarbok - Old Boy
Najlepszy strzelec: Hubert Wasielewski - Ogień w Szopie 11 bramek

II Liga:
I: Gop-Rol Jaromierz
II: Radwansport Emololki
III: Jelenie
IV: Spoceni w lodówce

Najlepszy zawodnik: Krystian Łukaszyk - Radwansport Emololki
Najlepszy bramkarz: Patryk Kaźmierczak - Gop-Rol Jaromiarz
Najlepszy strzelec: Paweł Nowak - Jelenie 13 bramek

III Liga:
I: Arnold to słaby wędkarz
II: Extaler Logistics
III: OC Squad
IV: Sam Jastrzębsko Stare

Najlepszy zawodnik: Patryk Niewola - OC Squad
Najlepszy bramkarz: Zbigniew Kossowski - Rozkorje
Najlepszy strzelec: Tomasz Tratwal - Arnold to słaby wędkarz 12 bramek

Edycja IX - Kuvert Liga: 2015

I Liga:
I: Ogień w Szopie
II: Radwansport Emololki
III: Blokersi
IV: Old Boy

Najlepszy zawodnik: Artur Grabia - Promil
Najlepszy bramkarz: Bartosz Markiewicz - Blokersi
Najlepszy strzelec: Maciej Monczyn - Ogień w Szopie 16 bramek

II Liga:
I: Jelenie
II: ZAP Zbąszynek
III: Skorumpowani
IV: Euro płyta

Najlepszy zawodnik: Kamil Dąbrowski - Jelenie
Najlepszy bramkarz: Jakub Marciniak - ZAP Zbąszynek
Najlepszy strzelec: Patryk Niewola - ZAP Zbąszynek 15 bramek

III Liga:
I: Sedan
II: Lux Torpeda
III: FC Melanż
IV: Ogórki Zdzisława

Najlepszy zawodnik: Jakub Konieczek - Lux Torpeda
Najlepszy bramkarz: Dawid Skrzypek - FC Melanż
Najlepszy strzelec: Marcin Orkisz - FC Melanż 16 bramek

Edycja X - Kuvert Liga: 2016

I Liga:
I: Blokersi
II: Old Boy
III: ZAP Zbąszynek
IV: Ogień w Szopie

Najlepszy zawodnik: Paweł Kamyszek - ZAP Zbąszynek
Najlepszy bramkarz: Bartosz Markiewicz - Blokersi
Najlepszy strzelec: Łukasz Masiorek - GOP-ROL Jaromierz 14 bramek

II Liga:
I: Euro-Płyta
II: Sedan
III: Extaler - Logistics
IV: Patriotyczny Zbąszyń

Najlepszy zawodnik: Mariusz Połomka - Extaler - Logistics
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Kubaś - Patriotyczny Zbąszyń
Najlepszy strzelec: Tomasz Tratwal - Euro-Płyta 18 bramek

Edycja XI - Kuvert Liga: 2017

I Liga:
I: ZAP Zbąszynek
II: Blokersi
III: Old Boy
IV: Jelenie

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Roman Stróżyk - Jelenie
Najlepszy strzelec: Tomasz Tratwal - Euro-Płyta 21 bramek

II Liga:
I: Drużyna AA
II: Skorumpowani
III: Extaler - Logistics
IV: Blok- Ekipa

Najlepszy zawodnik: Bartosz Gbiorczyk - Skorumpowani
Najlepszy bramkarz: Krystian Kraszewski - Drużyna AA
Najlepszy strzelec: Krzysztof Woźniak, Daniel Borkowski - RJ 17 bramek

Edycja XII - Kuvert Liga: 2018

I Liga:
I: Kaffe Bar u Jacka
II: Blokersi
III: Old Boy
IV: ZAP Zbąszynek

Najlepszy zawodnik: Kamil Maciejewski - Blokersi
Najlepszy bramkarz: Konrad Galus - Kaffe Bar u Jacka,
Najlepszy strzelec: Piotr Śron - Kaffe Bar u Jacka, 17 bramek

II Liga:
I: Skorumpowani
II: RJ
III: FC Gustaw
IV: Extaler - Logistics

Najlepszy zawodnik: Bartosz Gbiorczyk - Skorumpowani
Najlepszy bramkarz: Krzysztof Staszyk - Kuvert Ecobag,
Najlepszy strzelec: Tomasz Trawtal - Extaler - Logistics, 21 bramek
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Przekaż 1% podatku!
przekaż 1%
ZIMA 2018
PŁOMIEŃ

23.01 18.00 Rozpoczęcie przygotowań
03.02 14.30 Dąb Przybyszów[Orzeł]
10.02 15.00 Orkan Chorzemin [Orzeł]
17.02 15.00 Zryw Rzeczyca [Orzeł]
24.02 14.00 Turniej o Puchar Burmistrza
25.02 13.00 Grom Wolsztyn [Orzeł]
03.03 15.00 Zryw Rzeczyca [Orzeł]
11.03 14.00 Tarnovia Tarnowo Podgórne [PUCHAR POLSKI, Orzeł]
18.03 16.00 NAP Polonia Nowy Tomyśl [Przyprostynia]
25.03 15.00 Czarni Wróblewo [KLASA OKRĘGOWA]

PŁOMIEŃ B

11.02 13.00 Sokół Kaszczor [Orzeł]
18.02 13.00 Karpik Kopanica [Orzeł]
04.03 13.00 Huragan Łomnica [Orzeł]
18.03 11.00 Błędno Nądnia [Orzeł]
24.03 16.00 Dyskobolia Grodzisk Wlkp. [B KLASA, Orzeł]

tel. 606642637
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
facebook
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.11 6,966,526 unikalne wizyty