Lipiec 28 2017 08:36:38
Treningi
SENIORZY

PŁOMIEŃ:
od 18 lipca
wtorek, czwartek
g. 18.00
[boisko w Przyprostyni]

PŁOMIEŃ B:
od 16 sierpnia
środa g. 19.00
[Orlik przy Zbąszyniace]

JUNIOR STARSZY

ORLIKI GLPN

od 17 sierpnia
czwartek g. 16.45
[boisko w Przyprostyni]

Nawigacja
· Aktualności
· Artykuły
· Kalendarz
· Okazja dla Firm
· Przyjaciele Klubu
· Archiwalna strona
· Relacja LIVE
KLUB
· Władze Klubu
· Stadion
· Kontakt
· Historia
SENIORZY
· Kadra
· Trener
· Statystki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
· Archiwum
PŁOMIEŃ B
· Kadra
· Trener
· Statystyki
· Puchar Polski
· Tabela & Terminarz
DRUŻYNY MŁODZIEŻOWE
· Orliki GLPN
· Junior Starszy
· Archiwum
MULTIMEDIA
· Galeria
· Download
DLA KIBICA
· FAQ
· Linki
· Szukaj
· Redakcja
· Kategorie newsów
STRONY PARTNERSKIE
· ZCSTiR
· JarderSport
· PNT.INFO.PL
· NaszeMiasto.pl
· Ogień w Szopie
· SP w Przyprostyni
· Peryferia Futbolu.pl
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Przyjaciele Klubu
Urząd Miejski Zbąszyń Starostwo Nowy Tomyśl, Powiat nowotomyski, Nowy Tomyśl, powiat, logo nowy tomyśl, nowotomyski powiat, starostwo, banner Kuvert Polska Bocer - wędliny, szynki, wyroby wędliniarskie BOR - Tadeusz Borkowski Elektro-Motor. Adamczak A., Karcz J. Stolarstwo Leszek Szott Karpex Kujbida Leszek. Produkcja, hurt art. papierniczych Zakład Stolarski Mariusz Wachoński "Meble dla Ciebie" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Benedykt Wawrzyniak POL-CAR Smolarek Józef. Zakład remontowo - budowlany Nadobrzański Bank Spółdzielczy w Rakoniewicach Zbąszyń Centrum Sportu Zbąszyń ZUP Chrośnica; Zbąszyń Budowlane materiały, Surowce wtórne, złom, Węgiel, sprzedaż, wydobycie ZHU Klorek. Renata Klorek, montaż drzwi, montaż okien, rolety, stolarka budowlana, żaluzje Bestem, Zbąszyń Zakład Instalatorski Jan Tomiński, Zbąszyń INKAS Wolsztyn - komputery i kasy fiskalne części nowe, części samochodowe, części używane, mechanika, opony, serwis samochodowy, Auto Complex, Nowy Tomyśl, Zbąszyń, Perzyny, Auto Waszkowiak, Waszkowiak Auto, Okręgowa Stacja Kontroli bolewice, elektryk, instalacje elektryczne, skrzynki bezpiecznikowe wielkopolskie, wyposażenie, łazienek, narzędzia, instalacje, wyposażenie łazienek Autoizolacja,  Antoni Kasprzak, Rakoniewice Skup i sprzedaż pieczarki, brązowej, białej, boczniaka, Zbigniew witkiewicz, phu zbigniew witkiewicz, przemęt, transport własny Intermarche, Zbąszyń, Zbąszynek, Na kępie, market, muszkieterowie, sklep I-PACK, Opakowania kartonowe, Stara Tuchorza, producent opakowań z tektury Kruszywa, Jedynka, Chrośnica, Przemysław Kańduła, Kruszywa dla budownictwa, piasek, żwir, kruszywo sortowane, toczeń, transport, roboty ziemne papy, pokrycia dachowe, blacha, blachodachówka, blacha trapezowa, blachy na dachy, styropian, biterm, płyty warstwowe, środki do gruntowania i konserwacji, gaz techniczny, izolacje, gonty, materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, narzędzia, narzędzia dekarskie, elektronarzędzia, styropapa, papa, papy tradycyjne, papy zgrzewalne oksydowane oxydowane, papy zgrzewalne modyfikowane sbs, lemar, bitumax, soudal, swisspor, selena, rockwool, blachprofil 2, matizol, balexmetal, koelner, izohan, ejot Studio Ggama, Zbąszyń, Grzegorz Gaweł, Sklep, Serwis, rtv boisk, boiska, boisko, EURO, FIFA, miejski, naturalnej, Ogród, pielęgnacja, pielęgnacyjne, prace, profesjonalne, projektowanie, regeneracja, sportowe, stadion, trawy, UEFA, wykonawstwo Budowlane usługi, brukarstwo, andrzej barski, UKŁADANIE KOSTKI BRUKOWEJ NA TERENIE WIELKOPOLSKI I LUBUSKIEGO, układanie kostki brukowej, brukarstwo podłogi z granitu, podłogi z kamienia, parapety z kamienia
Seniorzy: Puchar Polski
SEZON 2005/06


II runda 07.09.2005

Płomień Przyprostynia : Błędno Nądnia 0:0 k. 3:2

III runda 21.09.2005

Płomień Przyprostynia : Obra Zbąszyń 0:2

SEZON 2008/09


III runda 24.09.2008

Obra Zbąszyń : Płomień Przyprostynia 0:3 (0:1)

0:1 Krzysztof Woźniak (asysta Daniel Kulus)
0:2 Daniel Kulus (asysta Krzysztof Fleischer)
0:3 Krzysztof Fleischer (asysta Krzysztof Woźniak)

Płomień: Mariusz Przybylski - Daniel Borkowski, Przemysław Borkowski, Przemysław Fleischer, Tomasz Tomiak, Michał Marciniec, Marcin Ciszak, Krzysztof Fleischer(c), Jakub Brambor (Adrian Kostyra), Daniel Kulus, Krzysztof Woźniak (Bartosz Baran).
Na ławce rezerwowych pozostał: Jakub Borkowski.

IV runda 15.08.2008

Płomień Przyprostynia : Sokół Rakoniewice 2:3 (1:3)

Bramki: Sebastian Bordych i Krzysztof Fleischer.

Płomień: Borkowski Jakub - Borkowski Daniel, Borkowski Przemysław, Tomiak Tomasz (Ciszak Marcin), Fleischer Przemysław - Fleischer Krzysztof(c), Kulus Daniel, Chwałkowski Wojciech, Skotarczyk Piotr - Woźniak Krzysztof (Brambor Jakub), Bordych Sebastian (Baran Bartosz).

SEZON 2009/10


III runda 16.09.2009

Orzeł Rostarzewo : Płomień Przyprostynia 3:3 k.4-1

10min. 0:1 Szymon Szulc, asysta Krzysztof Bajończak;
60min. 1:1 Piotr Konopka;
61min. 1:2 Szymon Szulc, asysta Daniel Kulus;
71min. 1:3 Jakub Werner, asysta Szymon Szulc;
78min. 2:3 Tymoteusz Konopka;
81min. 3:3 Damian Różycki;

Rzuty karne:
1:0 Piotr Konopka;
1:1 Jakub Werner;
2:1 Tymoteusz Konopka;
2:1 Wojciech Puchacz;
3:1 Michał Odważny;
3:1 Krzysztof Woźniak;
4:1 Krzysztof Nieborak;

Płomień: Krzysztof Kędzierski - Tomasz Tomiak, Krzysztof Bajończak, Wojciech Chwałkowski ('60 Jakub Brambor), Michał Marciniec ('70 Wojciech Puchacz), Daniel Kulus, Piotr Skotarczyk, Jakub Tadeusz ('46 Rafał Kędzierzyński), Krzysztof Woźniak,Jakub Werner, Szymon Szulc.

SEZON 2010/2011


III runda 15.09.2010

LSSG Grodzisk : Płomień Przyprostynia 2:2 (2:2) k.2-3

4min. 1:0 Paweł Trzybiński
9min. 2:0 Marcin Szumnarski
13min. 2:1 Tomasz Śliwa
17min. 2:2 Szymon Szulc

Karne:
Michał Biliński 1:0
Jakub Werner 1:0
Arek Hohm 1:0
Mateusz Nowak 1:1
Mateusz Borowczak 1:1
Paweł Brzeskot 1:2
Dariusz Gracz 2:2
Szymon Szulc 2:3
Andrzej Turek 2:3

Płomień: Jakub Borkowski - Sebastian Jezierski(c) (53' Hubert Jędrzejczak), Paweł Brzeskot, Wojciech Chwałkowski (46' Przemysław Borkowski), Jakub Brambor (46' Damian Przepiórka), Piotr Skotarczyk, Daniel Kulus, Jakub Werner, Mateusz Piechowiak (40' Mateusz Nowak), Tomasz Śliwa, Szymon Szulc.

IV runda 29.09.2010

Płomień Przyprostynia : Mawit Lwówek 6:1 (2:1)

29min 1:0 Tomasz Śliwa asysta Mateusz Nowak
34min 2:0 Tomasz Śliwa
42min 2:1 Marcin Knop
69min 3:1 Wojciech Chwałkowski asysta Szymon Szulc
73min 4:1 Szymon Szulc asysta Tomasz Śliwa
87min 5:1 Tomasz Śliwa asysta Szymon Szulc
90min 6:1 Jakub Werner asysta Szymon Szulc

Płomień: Jakub Borkowski - Mateusz Piechowiak, Jakub Brambor ('46 Wojciech Chwałkowski), Damian Przepiórka, Hubert Jędrzejczak (46' Przemysław Borkowski), Jakub Werner, Daniel Kulus, Artur Grabia (46' Piotr Skotarczyk), Mateusz Nowak (c), Tomasz Śliwa, Szymon Szulc.

V runda 20.10.2010

Wolny los

VI runda 12.03.2011

Płomień Przyprostynia : Czarni Wróblewo 1:1 (0:1)

36min. - 0:1 Krystian Remisz;
60min. - 1:1 Daniel Kulus z karnego (faul na Sz.Szulcu);

Karne:
Dariusz Oszmałek 0:1;
Mateusz Nowak 1:1;
Dariusz Woźny 1:1;
Michał Kaczmarek 2:1;
Krystian Remisz 2:1;
Hubert Jędrzejczak 3:1;
Jacek Góral 3:2;
Szymon Szulc 4:2;
Płomień: Borkowski Jakub -- Piechowiak Mateusz, Jędrzejczak Hubert, Borkowski Przemysław, Przepiórka Damian -- Kulus Daniel, Chwałkowski Wojciech (79' Nowak Mateusz), Górliński Andrzej, (46' Dudziński Bartosz), Skotarczyk Piotr (46' Grabia Artur), Kaczmarek Michał, Szulc Szymon.

1/4 Finału 06.04.2011

Płomień Przyprostynia - Pogoń Lwówek 0:0 k. 4:3

Rzuty karne:
0:1 Milonas Kostas;
1:1 Jakub Werner;
1:1 Damian Kozłowski;
1:1 Szymon Szulc;
1:2 Bartłomiej Górka;
2:2 Michał Kaczmarek;
2:2 Hubert Pawłowski;
3:2 Damian Przepiórka;
3:3 Jakub Kałek;
4:3 Daniel Kulus;

Płomień: Krzysztof Kędzierski - Mateusz Piechowiak, Wojciech Chwałkowski, Przemysław Borkowski ('62 Damian Przepiórka), Daniel Kulus, Mateusz Nowak, Jakub Werner, Michał Kaczmarek, Artur Grabia, Tomasz Śliwa ('69 Piotr Skotarczyk), Szymon Szulc.

1/2 Finału 20.04.2011

Świt Piotrowo - Płomień Przyprostynia 2:1 (1:1)

1:0 Szymon Szulc;
1:1 ??
1:2 ??

Płomień: Kędzierski Krzysztof - Piechowiak Mateusz, Jędrzejczak Huber (71' Borkowski Przemysław), Chwałkowski Wojciech, Jezierski Sebastian - Kulus Daniel, Kaczmarek Michał, Werner Jakub (52' Górliński Andrzej), Adamczak Marcin - Śliwa Tomasz, Szulc Szymon
Do dyspozycji trenera pozostali: Borkowski Jakub, Przepiórka Damian.


SEZON 2011/12


IV runda 05.10.2011

Sokol Rakoniewice : Plomien Przyprostynia 5:1 (2:0)

1:0 - 18min. - ? --> Błąd naszego obrońcy i zawodnik gospodarzy nie mial problemow w pokonaniem naszego bramkarza
2:0 - 34min. - ? --> Wrzutka z autu,gapiostwo naszej obrony i przegrywamy 2:0
3:0 - 52min. - ? --> Akcja gospodarzy prawym skrzydłem i z 10 metrow strzałem tuz przy supku naszego bramkarza pokonuje zawodnik gospodarzy
4:0 - 61min. - ?
4:1 - 68min. - Michal Kaczmarek as. Arkadiusz Helinski --> Wrzutka z rogu Helii,z głowki bramkarza gospodarzy pokonuje Kaczor
5:1 - 80min. - ? --> Wrzutka za plecy naszych obrońców,zawodnik gospodarzy sam na sam,Borek bez szans

Płomień: Jakub Borkowski - Mateusz Piechowiak, Rafał Kędzierzyński, Wojciech Chwałkowski, Hubert Jędrzejczak ('46 Michał Kaczmarek), Daniel Kulus, Artur Grabia, Mateusz Nowak, Arkadiusz Heliński, Tomasz Śliwa, Szymon Szulc ('62 Tomasz Radwan).

Tomasz Radwan: Podeszliśmy do tego meczu całkowicie niepoważnie ! Nie ma za bardzo co oceniać, bo dyspozycja niektórych zawodników oraz zaangażowanie były na bardzo niskim poziomie. Nie napiszę, że nie zależało nam na pucharze. Jechaliśmy żeby wygrać. Więc tym bardziej porażkę przyjmuję bardzo poważnie. Na braki kadrowe nie ma co narzekać, bo ci ludzie co byli, przy normalnej predyspozycji wszystkich zawodników mogą swobodnie grać w pierwszym składzie. Teraz ciężki mecz w niedzielę. Myślę, że zawodnicy mają sobie coś do udowodnienia i lepiej zeby to zrobili na boisku niż ....

IV runda 10.10.2012


SEZON 2012/13


Zieloni Lubosz: Plomien Przyprostynia 2:2 (1:2) k.5:4

0:1 - 3min. -->Szymon Szulc as.Mateusz Nowak --> Strata w środku pola, przejmuje melek i szuli sam na sam z bramkarzem i gol
0:2 - 28min. -->Szymon Szulc --> Wrzutka z rogu szuli z głowy pewnie pokonuje bramkarza
1:2 - 35min. -->? --> Rożny, strata przy wyprowadzaniu piłki z pola karnego i gospodarze strzelają gola
2:2 - 56min. -->? --> Brak asekuracji,Kuba wyuszcza pilke z rąk ,dobiega zawodnik i strzela na pusta bramke

Rzuty karne:
1:0 - ?
1:1 - Michal Kaczmarek
2:1 - ?
2:2 - Mateusz Piechowiak
3:2 - ?
3:2 - Mateusz Nowak (brani Mario)
4:2 - ?
4:3 - Jakub Borkowski
5:3 - ?
Płomień: Jakub Borkowski - Tomasz Piątyszek, Mateusz Piechowiak, Daniel Borkowski, Przemysław Borkowski (Wojciech Chwałkowski), Krzysztof Fleischer, Jakub Wośkowiak, Michał Kaczmarek, Grzegorz Dalecki (Michał Kostyra), Szymon Szulc, Mateusz Nowak.


SEZON 2013/14


IV runda 25.09.2013

Pieczarka Wielichowo : Plomien Przyprostynia 0:4 (0:0)

0:1 52min. - Szymon Szulc asysta Mateusz Piechowiak
0:2 77min. - Jakub Werner as Michal Gucia
0:3 83min. - Tomasz Sliwa as. Jakub Woskowiak
0:4 90min. - Dawid Pawlik as.Hubert Wasielewski
Płomień: Jakub Borkowski - Hubert Wasielewski, Tomasz Piątyszek, Krzysztof Fleischer, Przemysław Borkowski ('65 Krzysztof Bajończak), Mateusz Piechowiak ('65 Michał Gucia), Jakub Wośkowiak, Dawid Pawlik, Szymon Szulc ('65 Michał Kaczmarek), Mateusz Nowak ('46 Tomasz Śliwa), Jakub Werner.
Facebook ...
Losowa Fotka
LATO 2017
PŁOMIEŃ


18.07 18.00 Rozpoczęcie przygotowań
20.07 18.00 Warta Gorzów CLJ (w)
22.07 16.00 Orkan Chorzemin (w)
23.07 11.00 Dąb Przybyszów (d)
27.07 18.30 Grom Wolsztyn (w)
01.08 18.00 Zryw Rzeczyca (w)
09.08 19.00 LZS Wąsowo (d)
13.08/15.08 Orzeł Granowo


PŁOMIEŃ B

10.08 ??.?? Wicher Strzyżewo
13.08 ??.?? Sokół-Orkan Chobienice
19/20.08 ??.?? Tęcza Tuchorza

tel. 606642637
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
facebook
Przetumacz stron

Wygenerowano w sekund: 0.15 6,668,387 unikalne wizyty